TIKRU Tiikeri(m)

Tuutkos illalla klo 20.00 aikoihin (10.6)
jutskaileen...oli eilen ihan hauskaa!!!
2275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä hauskaa oli minullakin, jutskaillaan ja
pidetään hauskaa taas ens viikonloppuna samaan
aikaan jos olet paikalla.

Äänestä
  • jep jep...tosin oon koneella vähän miten sattuu
    mut käyn välillä tsekkaileen, toivotaan että
    misty "pupu"kin oisi paikalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liinuska kirjoitti:

Tuutkos illalla klo 20.00 aikoihin (10.6)
jutskaileen...oli eilen ihan hauskaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu