Rockford Fosgate vahvistin

Onko kenelläkään kokemuksia Rockford Fosgate merkkisistä vahvisimista. Tulisi 12" supparille!

www.wasahifi.fi sivuilla oli tarjouksessa
useita malleja, mikä niistä riittää minulle?

Tehoksi supparissa on mainittu 500 W rms?

Vai onko ehdotuksia muista merkeistä?
1280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ne on hyviä pelejä.
Osta sellanen mistä saat subilles 300-600W RMS tehoa.
Ja kunnon kotelo subille ja kunnon johdotukset niin pitäisi jyrähtää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vahvistintailman kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Rockford Fosgate merkkisistä vahvisimista. Tulisi 12" supparille!

www.wasahifi.fi sivuilla oli tarjouksessa
useita malleja, mikä niistä riittää minulle?

Tehoksi supparissa on mainittu 500 W rms?

Vai onko ehdotuksia muista merkeistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu