Leaf green

Onko kenelläkään tietoa mistä saisi leaf greenin? Edes japanin kielisen.
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en tiiä, nääs nääs nääs

Äänestä

No minä en nyt kyl satu muistaan, mutta frozenilla se oli yhdessä välissä, joten kysy häneltä.
Ja jos froze ei tänne tajuu vastata niin kysy sen foorumeilla sitä.

Äänestä
  • Minulla on kyseinen peli jollain "100 games in 1" piraatilla. Peli on ostettu muutama vuosi sitten Teneriffalta. Eli siitä tiedosta ei nyt ole hirveesti apua. ^^; Mutta, kokeile etsiä netistä vaikka sanoilla "pokemon green download" tms. ja voit saada sen tietokoneelle ladattua. (pikkuveljeni ainakin hankki näin japaninkielisen crystalin tietokoneelle vuosi ennen kuin se Suomessa julkaistiin) Jos haluat sen ihan Game Boylle, kannattaa kysellä yksityiskauppiailta(piraatteja saattaa löytyä, miksei myös aitoja, mutta ne ovat kyllä harvinaisia).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pherediac kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa mistä saisi leaf greenin? Edes japanin kielisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu