Hei vain, asun itse pohjoisessa mutta pitäisi järjestää polttarit tamperelle sillä juhlakalu ja suurin osa vieraista ovat myös siellä. olen kumminkin kaaso ja siskoni odottaa meneviä polttareita minulta ja olen hieman pihalla mitä kaikkea tampereella voisi tehdä kohtuullisin hinnoin?
Olkaa kilttejä ja ehdotelkaa esimerkiksi extreme-lajeja tarjoavaa ja saunatiloja/muita tiloja, mitä saisi edullisesti sillä en usko monen vieraan haluavan kovasti maksaa. Varmaankin budjetti olisi n. 50 e ympärillä per hlö, ja henkilöitä on luultavasti n. 10 mutta en ole vielä saanut listaa ketä siskoni haluaa.
siskoni on räväkkä persoona ja haluaa ikimuistoiset polttarit, mutta mitään nolaamista en ajatellut suorittaa, mutta kaikkea muuta.
toki jokin luksuskin olisi kiva mutta budjetti tuskin siihen menee.
mietin myös limusiiniajoa baariin mutta taitavat olla aika hintavia tampereella..
kiitoksia hirveästi!
Polttarit tampereelle
7
1083
Vastaukset
- ----
Hinnasta en tidä, kysy tarjous..
http://www.partypaatti.com/
:) - SAunabus
Entäs tämmönen
http://www.facebook.com/Saunabus - Vakoilumuseo
Viekää morsian valheenpaljastustestiin vakoilumuseoon Finlayssonin alueelle. Olin itse siellä viime kesän polttareissa ja hauskaa oli. Aika pitää vaan muistaa sopia etukäteen.
http://www.vakoilumuseo.fi/ohjelmapalvelut.htm# - Äänitysstudioon
Jos polttarisankari tykkää laulaa karaokea, niin hieno elämys on käydä äänittämässä joku lempikappale oikealla äänitysstudiolla. Ainakin Sonancella http://www.sonance.fi on hienot puitteet polttareille. Porukka voi vaikka sanoittaa uusiksi jonkun tutun biisin, sitten sen voi soittaa häissä ohjelmanumerona. Koko homma hoituu parissa tunnissa, meidän porukka kävi heti polttaripäivän aluksi puolilta päivin ja voin kyllä suositella!
- Polttarikaraoke.fi
Tämä on hyvä idea. Sonance ei taida olla enää toiminnassa, mutta Epilässä on vastaava palvelu. Sivuilta löytyy lisätietoa: http://polttarikaraoke.fi.
- tyniskäww
http://kylpytynnyri.org
Tuota voi vuokrata ympäri vuoden. Voi yhdistää esim. avanto uintiin. Naisille ja miehille. - Siru90
Käy kattoon tää: http://kuplapallo.fi oli huisia äksöniä meidän vaudikkaalle morsmaikulle ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun503334Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5492060Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si821937- 201578
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431508- 281386
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281297KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar481210