Polttarit tampereelle

hannakekäläinen

Hei vain, asun itse pohjoisessa mutta pitäisi järjestää polttarit tamperelle sillä juhlakalu ja suurin osa vieraista ovat myös siellä. olen kumminkin kaaso ja siskoni odottaa meneviä polttareita minulta ja olen hieman pihalla mitä kaikkea tampereella voisi tehdä kohtuullisin hinnoin?
Olkaa kilttejä ja ehdotelkaa esimerkiksi extreme-lajeja tarjoavaa ja saunatiloja/muita tiloja, mitä saisi edullisesti sillä en usko monen vieraan haluavan kovasti maksaa. Varmaankin budjetti olisi n. 50 e ympärillä per hlö, ja henkilöitä on luultavasti n. 10 mutta en ole vielä saanut listaa ketä siskoni haluaa.

siskoni on räväkkä persoona ja haluaa ikimuistoiset polttarit, mutta mitään nolaamista en ajatellut suorittaa, mutta kaikkea muuta.
toki jokin luksuskin olisi kiva mutta budjetti tuskin siihen menee.
mietin myös limusiiniajoa baariin mutta taitavat olla aika hintavia tampereella..

kiitoksia hirveästi!

7

1153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ----
    • SAunabus
    • Vakoilumuseo
    • Äänitysstudioon

      Jos polttarisankari tykkää laulaa karaokea, niin hieno elämys on käydä äänittämässä joku lempikappale oikealla äänitysstudiolla. Ainakin Sonancella http://www.sonance.fi on hienot puitteet polttareille. Porukka voi vaikka sanoittaa uusiksi jonkun tutun biisin, sitten sen voi soittaa häissä ohjelmanumerona. Koko homma hoituu parissa tunnissa, meidän porukka kävi heti polttaripäivän aluksi puolilta päivin ja voin kyllä suositella!

      • Polttarikaraoke.fi

        Tämä on hyvä idea. Sonance ei taida olla enää toiminnassa, mutta Epilässä on vastaava palvelu. Sivuilta löytyy lisätietoa: http://polttarikaraoke.fi.


    • tyniskäww

      http://kylpytynnyri.org
      Tuota voi vuokrata ympäri vuoden. Voi yhdistää esim. avanto uintiin. Naisille ja miehille.

    • Siru90

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      60
      5634
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      218
      3733
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2478
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2395
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1318
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      67
      1094
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      91
      1086
    8. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1069
    9. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      1052
    10. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      985
    Aihe