Nuori ja tyhmä tyttö on aivan umpirakastunut poikaan, jonka tapasi omeglessa... Jutteli facebookissa.. ja nyt mesessä. Ja kyllä, puhun itsestäni.
En halua jutella muiden kanssa, katselen hnen kuviaan usein, menen sekaisin jos hän ei vastaa viestiini kymmenessä minuutissa. Odotan vain että näen hänet ensimmäistä kertaa oikeassa elämässä... Myönnän, tyhmää ja muutenkin hullua.. Hänhän on turkista.. Mutta silti..
En halua jutella muiden kanssa, katselen hnen kuviaan usein, menen sekaisin jos hän ei vastaa viestiini kymmenessä minuutissa. Odotan vain että näen hänet ensimmäistä kertaa oikeassa elämässä... Myönnän, tyhmää ja muutenkin hullua.. Hänhän on turkista.. Mutta silti..
Vastaukset 5
Vanhimmat
Siis ookko pikkase typerä?!? Tottakai jos haluut luultavasti joutuu ongelmiin, ni siitä vaa! Ooks varma, et henkilö on edes oikea, vaikka puhuisitkin ehkä webin kautta? Mutta entäjos sinua onkin oikeasti vastassa joku mies, joka vain raiskaa tyttöjä/naisia? Siis tottakai ymmärrän jos oot rakastunu tähn, mutta lopeta ajoissa, ennenkun joudut ehkä pettymään pahasti, ja ehkä pahimmassa tapauksessa viimeisen kerran kokemaan rakkauden. Mun kaveri oli kans ihan kuses yhtee jätkää, ketä ei ollu koskaan tavannutkaa, ja kipeetä teki kun kehtoin lopettamaan, mutta jos se ei ois tehny sitä, niin tällä mun kaverilla ois aika vittumainen elämä, luultavasti aika huonossa maineessa. nimittäin kuulin, että tää jätkä ois laittanu mun kaverin kuvii nettii, muokannu niitä, ja laittanu kaikki osotteet jne. sinne, mut ei onnistunu, kun kaveri lopetti just ajois tän suhteen. eikä tää jätkä viel siin vaihees tienny tän tytön osotteita jne. Eli, suosittelen että mieti vielä, se voi loppuenlopuks olla se oikee ratkasu, että sä unhodat tän.
tiiän et on tyhmä. Sen takia teinkin tämän. ku pidän siitä liikaa vaikken voi olla mistään varma. mutta.. Ei tunteita oikee hallita
Kyse on ihastumisesta. Mitä tulee Turkkilaisiin, he on ihan ok porukkaa, ainakin mitä itse tapasin kaksi kaveria jotka opiskeli Brisbanessa Englantia samoissa luokissa. Mutta ehkä sinne Australiaan ei ihan joka jäppe lähde, jokin erikoisuus pitää olla että lähtee opiskelemaan Englantia juuri Australiaan.
Mutta kyllä he olivat mukavia, kuten kaikki samassa koulussa.:)
Mutta saat sinä aloittaja olla tarkkana jos yksin matkusta tapaamaan tätä miekkosta. Jos hän tulee joskus sinun luo, on se hieman turvallisempaa niin päin.
Kunhan juttelette pari kolme viikkoa jos huumaa on vielä jäljellä, silloin aisiat on hyvin:)
Hyvää jatkoa joka tapauksessa aloittajalle.
Kiitos.. ollaan ite asiassa juteltu jo pari kuukautta.. Ja mitä enemmän puhun hälle, sitä enemmän tykkään. :) kiitos paljon
Yleensä esitän turkkilaista mieshenkilöä Omeglessa. Oletko varma etten se ollut minä?
Jokes aside, tuskin koskaan tapaat tätä currylta haiskahtavaa hurmuria oikeassa elämässä. Mitä varmimmin hänellä on turkissa omat kuviot ja piirit, joihin kuuluu myös tyttöystävä tai naisystävä. Mistäs sitä tietää, kun internetissä voi olla kuka vaan!
Minäkin voin olla Jarkko-Petteri Heikkilä Helsingistä ja tehdä lähtemättömän vaikutuksen keneen tahansa internetin välityksellä.