kokemuksia jammuista musan kuunteluun?? entä, onko audio-pron subbarista mitää hyötyä noiden kajareiden kanssa??
yamaha ns-555+audio-pro 2.27
2
1631
Vastaukset
- Kjsjsjwjwjjj
Omistan yamaha ns555 ja huiput on, eikä tarvii erillistä subbaria, kruunu on vielä että äänen erottelukyky on huippuluokkaa, en vaihataisi näitä pois mistään hinnasta! Näitä on moitittu, musta tuntuu että ostajilla on ongelmia näiden kajarien kans, sijoitus ja säädöissä ja sun muuta sontaa. Mm oon lukenu että nää on markkinoiden parhaat. Mut ennenkaikkee epäilen moittijoiden vahviastin on tehoton, vahvistimesta riippuu tosin kyl ehkä eniten miten kajarit toimii kuten bassot, näistä täytyis tietää.
- Parantaa
Minulla on kef Q500 missä on kaksi passivi sätelijä.
Ostin uuden pääte vahvistinen Harman kardon Signature 1.5
Ja ääni parani kyllä minulla on Dali E 12 F subbari sekin parabta ääntä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p576423Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3365451Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1675117Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1404904Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204150Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite332794Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202646Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32428Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282357- 782064