hey

mikä on isot autot ajaa toistensa "hanuris"kiinni niin motarilla ku normi teillä?ja miks ajetaan pelkät sumuvalot päällä,?onko se nii miähekästä?naurettavan näköstä se ainakin on.opetelkaa ajamaan amatöörit!!!!!
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuule rekkapetteri tekee monen monituista muutakin asiaa mikä ihmetyttää kanssaihmistä. Jopa kuljetusyrittäjää. PENA ei vastaa mistään, lätkä pohjassa inhottava kuskinvirne naamalla ajellaan miten sattuu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jani-73 kirjoitti:

mikä on isot autot ajaa toistensa "hanuris"kiinni niin motarilla ku normi teillä?ja miks ajetaan pelkät sumuvalot päällä,?onko se nii miähekästä?naurettavan näköstä se ainakin on.opetelkaa ajamaan amatöörit!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu