Pysäköinti Malagassa

Hei! Osaisiko joku ystävällisesti kertoa onko Malagassa kadun varrelle pysäköinti miten kallista tai edes mahdollista? Ajattelen lähinnä katuja El Palon tai La Malaguetan rannan lähistöllä.
12037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Noilla alueilla on parkkihalleja ja eivät ne maltaita maksa.

Ei ole kylmää rinkiä perseen alla, että onko auto vielä paikallaan vaiko hinattu pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


To Malaga kirjoitti:

Hei! Osaisiko joku ystävällisesti kertoa onko Malagassa kadun varrelle pysäköinti miten kallista tai edes mahdollista? Ajattelen lähinnä katuja El Palon tai La Malaguetan rannan lähistöllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu