IDIOOTTI

eihän tuohon jaksa vastata , kuinkahan paljon tämä maksaa KOKKOLANveronmaksajille taasen ???
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En minä ainakaan vastaa

Äänestä

kansankynttilä on tuonkin kyselyn takana, varmaan sama taho kuin joka sai Grunnin pois torilta !

Äänestä

Saatanan hyvä kysely ja oli jo aikakin saada tuo soutuvene pois maisemaa pilaamasta.Ei tarvittas koko toria,siinä olis hyvä paikka rakentaa 15-25 kerroksinen liike/asuintalo.Olis lyhyt matka siitä kaljalle kun hommais siitä kämpän.Lisäksi tuo vesitorni pitäisi räjäyttää maan tasalle,kauhean ruma hökötys on sekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


konsultti KYSELY kirjoitti:

eihän tuohon jaksa vastata , kuinkahan paljon tämä maksaa KOKKOLANveronmaksajille taasen ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu