Kultahietikko ja vesipuisto?

bulgariaan matkaaja

Täällä oli jo aiemmin keskustelua kultahietikosta ja se on siis ilmeisesti iha ok paikka? Mutta kertokaan millaista yöelämälä oli mikä yökerhoihin oli ikäraja?
Sitten bulgariassa jossain tossa lähellä oli joku vesipuisto niin millainen se oli ja mistä saisin siitä lisätietoa? Oliko siellä aikuiseenkin makuun jotain ja ylipäätään millainen se on?
Millainen hintataso kultahietikolla ja varnassa on? Ja mitä sieltä kannattaa ostaa?

1

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ninyyyyy

      http://www.aquapolis.net/index.php?language=en , tuosta löytyy kyseisen puiston nettisivut, aivan mahtava paikka voin suositella ! :) ollaan käyty kultahietikolla 5 kertaa ja 4 kertaa muistaakseni kyseisessä puistossa. Kultiksella ei ole mitään tiettyjä ikärajoja yökerhoihin, aika nuoriakin näkyy hilluvan. Pääasia vissiin heillä et on porukkaa ja raha virtaa.. Yöelämä on ihan ok, ainakin omasta puolesta tykänny :) Löytyy rantabaareja yms. sekä yökerhoja. Myös pub crawl eli pubiryömintä on kokemus! Elikkäs niin lapsiperheet kun menohaluisetkin sopivat samaan paikkaan ;) Hintataso on aika halpa, esim. tequilan voi saada 50centillä jostain paikkoja.. Tavarat ovat usein piraatteja mutta kestäviä kylläkin. Varnasta löytää vielä halvemmalla ja myös ihan aitoa tavaraa. Voin siis lämmöllä suositella Kultahietikkoa sekä Aquapolista ! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minja Koskela: Ei se väärin ole jos ei halua tehdä töitä

      kyllä tukien varassa saa elää vaikka koko ikänsä. Tää on tätä äärivasemmistolaista ajattelua.
      Maailman menoa
      140
      5689
    2. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      78
      3230
    3. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      89
      1705
    4. On se tullut jo ihan kaikilta osin selväksi

      Ei tämä meidän juttu tule koskaan etenemään.
      Ikävä
      123
      1153
    5. Montako naista

      On menossa mun lisäksi?
      Ikävä
      15
      1094
    6. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      55
      972
    7. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      76
      964
    8. Koska me aloitetaan meidän loppuelämä?

      Oisko jotain ehdotuksia....
      Ikävä
      55
      934
    9. Olet edelleen uskomaton

      Halusin vain kertoa, että olet edelleen mielessäni pysyvästi. Anteeksi, etten saa ajatuksia irti sinusta. Olet... niin p
      Ikävä
      27
      845
    10. Rekkautumispakko olisi hyvä...

      Kirjoittajat saisivat kasvot ihan eri tavalla. Mitä olet mieltä moisesta?
      Sinkut
      158
      844
    Aihe