United Brotherhood

hgahgdf

10

1577

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • united gays

      Hinttarirunkkareita koko porukka. United Brotherhood....Vieläpä insestiin syyllistyneistä. Sähkötuoliin koko homoporukka

    • ....................
      • ....................

        No hyvinhän tuo poika tanssi ja itse-ironiaakin oli mukana. Miksi tähän aiheeseen jotain rasistista paskaa sotketaan, kun joittenkin suomi -lederhose -paskanatsi -homokerholaisten klubilla on kokeiltu, että miltä se nainen tuntuu sen jatkuvat jätkän perseeseen vetämisen rinnalla?


      • ................
        .................... kirjoitti:

        No hyvinhän tuo poika tanssi ja itse-ironiaakin oli mukana. Miksi tähän aiheeseen jotain rasistista paskaa sotketaan, kun joittenkin suomi -lederhose -paskanatsi -homokerholaisten klubilla on kokeiltu, että miltä se nainen tuntuu sen jatkuvat jätkän perseeseen vetämisen rinnalla?

        *jatkuvan... Sori kirjoitusvirhe... Mutta eikö rasismin vois jättää pois tästä, kun nämä nahka -pellet on varmasti ihan supisuomalaisia. Onhan niitä oman maan alkuperäisväestössäkin jos jonkinlaisia hulluja ja pervoja, kuten esim. lestat.


    • 15+7

      Yleensä esimerkit tartuttavat. Kun niistä vielä selviää yhteiskunnan maksamilla sakoilla ja käräkuluilla, niin mikäs on naiskennellessa.

    • Anonyymi

      Jos haluat tietää raiskarin ub: n kavereihin tunnetun kaverin niin mee osoitteeseen Jyväskylä, Holsti. Sieltä löytyy päivike sukunimellä..

    • Anonyymi

      Vieläks Hannuniemen Tonska heiluu ub huppari päällä?

    • Anonyymi

      Ub on pian Unusual Business ..Coming Soon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      381
      12576
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      268
      5510
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      227
      4029
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      256
      2967
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      19
      2050
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1884
    7. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      30
      1192
    8. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      963
    9. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      273
      915
    10. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      812
    Aihe