TS Ehdokas

Haluan ehdottomasti äänestää Varsinais-suomessa omanlaistani ehdokasta, miltä puolueelta löytyy TS-ihmisiä listoiltaan?
5254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tutki naamakuvia. Jokuhan väitti että selvästi näkee kuka ehdokas on TS.

Äänestä
  • Joku toinen varmaan tunnistaa ne paremmin. Ei ota yksikään minun silmääni.

    Äänestä

Oletko ihan vakuuttunut että kaikki transtaustaiset sietää ts:iä? Heidän joukostaan voi löytää myös transvihamielisiä.

Äänestä
  • Ne "transtaustaiset" ovat vain vähän pidemmälle päässeitä teeässiä. On myös olemassa nais- mies- ja ihmistaustaisia, älä unohda niitä!

    Äänestä

Kaksi löytyy.

haluayko äänestää miestä vai naista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anne XY kirjoitti:

Haluan ehdottomasti äänestää Varsinais-suomessa omanlaistani ehdokasta, miltä puolueelta löytyy TS-ihmisiä listoiltaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu