::DDD

Nii onko normaalii? Oon 14 v tyttö ja rakastunu yhteen poikaan. En oo sen kaa yhes ku en oo uskaltanu mennä puhumaa. Kiihotun tuosta pojasta aina tosi paljon, ja runkkaan joka ilta ajatellen häntä :3 Haluaisin niin häntä!
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oot tyttö ja sanot runkkaavas, häh...

Äänestä
  • Nii mä aina sanon itsetyydytystä runkkaamiseksi, sekä tytön että pojan :--D oon vaa tottunu siihe xD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdasdasdrqeryu kirjoitti:

Nii onko normaalii? Oon 14 v tyttö ja rakastunu yhteen poikaan. En oo sen kaa yhes ku en oo uskaltanu mennä puhumaa. Kiihotun tuosta pojasta aina tosi paljon, ja runkkaan joka ilta ajatellen häntä :3 Haluaisin niin häntä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu