Kemian opettajaa.

osa 1

Oli keväinen aamu, kun oli jo riennettävä kouluun. Olin 16-vuotias poikanen silloin.
Koulun kellot soivat juuri kun saavuin kouluun. Katsoin lukkarista luokan ja ampaisin kemian tunnille. Siellä minulla oli taas lempiopettajani, Laura.

Katseemme olivat kohdanneet useasti, ja hän olikin useiden fantasioideni kohde. Hänellä oli kauniit kasvot, hyvä perse ja ihanat tissit, vaikkakin pienehköt. Tunnilla laskimme jotain tehtäviä, joita en oikein osannut.
Pyysin apua opettajalta. Hän tuli auttamaan minua tehtävissä, ja kurottautui pulpettini yli. Mikä ihana näky avautuikaan. Kaunis tissivako. Kuin luonnostaan nousin seisomaan nähdäkseni vielä paremmin, ja kuin unelmieni täyttymyksestä näin hieman nänniäkin. Olin aivan ekstaasissa ja puristin häntä huomaamattomasti pakarasta. Se ei näyttänyt haittaavan.

Tunnin aikana katseemme kohtasivat tiuhaan, ja minäpä olin aivan laukeamispisteessä. Pian olikin jo tunnin loppu. Laura pyysi minua jäämään luokkaan muiden jälkeen. Hän kysyi viekkaasti pakaran puristamisesta, jolloin selitin kuinka olin nähnyt osan hänen tisseistään. Sanaakaan sanomatta hän suuteli minua suoraan suulle. Heti suutelun alettua avasin opettajan paidan hänen pienistä estelyistä piittaamatta. Aloin imeä nännejä ja hieroa rintoja.

(jatkuu...)

5

4849

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei oo totta...

      Älä jatka.

    • mmmmmmmmmmmmmmmmmm

      jatka vain :) tahtoo tietää mitä lopussa käy ;)

    • UHAH MATTI OLET KANA

      jatka pois haluun nauraa sun paskalles!!!!

    • (¤)(¤)

      JATKA!!!!!! Vitun ääliö, jos et jatka!!

    • Hyvä Pano!

      JATKA JATKA JATKA PANE SITÄ KUNNOLLA PERKELE NUOLE HÄPYHUULIA JA TUNGE KANKI SISÄÄN!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      44
      2239
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      67
      2121
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1960
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      394
      1714
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1665
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1494
    7. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      0
      1390
    8. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1112
    9. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      977
    10. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      945
    Aihe