Töhertelijöille

Eikös kaupungin pitäis antaaa noille töhertelijöille luvallinen paikka missä tuhertaa niin ei tarvitsi kaupungilla töherellä. Varmasti töhertelijät itsekkin haluaisivat sitä.
366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ventuksentien koirahalli kaipaa piristystä julkisivuun, parhaat voisi palkita.

Äänestä

no perskules minä näin jotain teinejä raapustamasa sdp n ja kokoomuksen vaalimainoksiin jotain viiksiä piirteli niille ja sätkää suuhun isolla mustalla tussilla eikait se laitonta ole sinänsä? kysehän on vain kokoomuslaisista ja demareista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Töhryihin kyllästyny kirjoitti:

Eikös kaupungin pitäis antaaa noille töhertelijöille luvallinen paikka missä tuhertaa niin ei tarvitsi kaupungilla töherellä. Varmasti töhertelijät itsekkin haluaisivat sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu