Entisen mieheni 4 vuotias tyttö mietti, ketä hänen perheeseensä kuuluu.
"Isä, isoveljet, äiti...."
Johon isä sanoi minun nimeni, ja kysyi, että mikäs minä olen? (äitipuoli)
Johon tyttö: "Huora".
Kävi ilmi, että tytön äiti käytti minusta kyseistä nimitystä kotonaan, nelivuotiaan ja muidenkin lastensa kuullen! Onneksi en enää ole kyseisessä suhteessa.
Huh huh...
Tämmöstä............
3
527
Vastaukset
- toneyharbor644
aika paha
- Parantanut tapasi.?
mutta tosi.
Totuus usen kuullaan lasten ja imeväisten suusta.
Totuus ei aina ole mairitteleva. - ...
typerä äiti sillä lapsella :( paitsi silloin jos sinä olit se syy miksi isä jätti perheen. asiat ovat niin kaksipiippuisia. kai isä sentään sanoi lapselle jotain?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 931071
- 55732
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe35614Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39546Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...49490Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi48482- 31469
- 34447
Olet hurmaava
Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su14441- 38434