Mitä lahjaksi Thaimaalaiselle tyttöystävälle

J0re

Moi, viime Pattayan keikalta kainaloon tarttu tyttöystävä joka sitten vaati lähteä kanssani Suomeen. Ilmeisesti meikäläisen vetovoima on vielä tallella. Noh täällä sitä nyt sitten ollaa :D En oo koskaan ostanu naisille lahjoja. Tämmönen viiskymppinen äijä ei oikeesti keksi mistä tommoset parikymppiset tytöt pitää(puhun nyt siis lahjoista :D) Rahaakaan ei ole paljoa käytettävissä koska olen työtön. Tarvitsisin pikaisia vinkkejä! Thanks!

10

1362

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sakari S.

      Hei, kaulakoru aina mukava lahja se muistuttaa antajastaan pitkään. Mikäli rahaa ei ole paljoa käytettävissä niin esimerkiksi allaolevasta osoitteesta löytyy hopea riipuksia edullisesti ja toimittavat postilaattikkoon vieläpä ilman kuluja. Onnea monikulttuuriseen suhteeseesi!

      Hopeakorut: http://www.hopeakorut.net

    • jos vielä kuitenkin

      Parikymppinen on viisikymppiselle kohde, joka karkaa taatusti jonkun ajan kuluttua! Kyllähän se kenelle tahansa nuori sileäihoinen neito kelpaa, mutta neidolle ei sitten pitemmän päälle se vanheneva (minäkin) köriläs, koska on tarjolla nuorempiakin. Pitäisi vähän käyttää älliä myös näissä asioissa. Tottakai rakastua voi, mutta sitä pitää osata ohjailla. Olen minäkin rakastunut reilusti nuorempaan, mutta järki neuvoi toimimaan toisin. Ja viimeisin (tuosta edellisestä jo lähes kymmenen vuotta) on noin oman ikäluokan ihanaan naiseen, joka on suomalainen, enkä voi häntä koskaan löytää! Olen kyllä naimisissa, mutta kauan sitten se hekuma katosi vaimon toimenpiteiden myötä.

      • Kiitos tuosta

        harvemmin mitään sekavampaa ja tyhmempää saa lukea.


    • Kuitennkii nii
    • Pattaya Players

      Seetana poeka, sie oot pelimies!!

    • Thaimaalainen tyttö

      Jätä se!Se käyttää sua hyväkseen.Tietkö kui vaikeeta Thaimaalaisten on tulla tänne Suomeen?Ja on varmasti köyhä tyttö vai mitä?Se tulee etsimään rikkautta,ei mitään muuta.Ja luulet vielä et se muka susta ois kiinnostunut?Iha turha luulo.Voi hyvä mies se käyttää sua hyväksee :D Thaimaassa saa paljon suosiota kun asuu ulkomailla,ne oikee palvoo niitä jotka asuu ulkomailla.

    • Eiköhän ole niin?

      Rakastunut suomi-mies ei ymmärrä (tai välitä), että häntä käytetään hyväksi. Karvas pala huomata se sitten kun daami asuu Suomessa. Lukuisat ikävät kertomukset täällä ovat varoituksena siitä ettei kannata ryhtyä suhteeseen, jos ei varmuudella tiedä toisen vaikuttimia. Suosittelen suomi-miehelle, että asut pari vuotta tyttösi kotimaassa, ja tutustut häneen kunnolla. Sen jälkeen kannattaa vasta tehdä koko loppuelämän ratkaisu.

    • adjgccv

      Harvemmin mitään typerämpää saa lukea! Ikä ei tuo viisautta kaikille! Kuin viisitoistavuotias miettisi miten pelata!

    • HALOO HEI

      Pattaya...raha ratkaisee ja muu ei merkitse mitään...
      Ei ne käytä kuin hyväksi miesten sinisilmäisyyttä...HERÄTYS!

    • Älä anna naruttaa

      Kuule, älä ole höplästä vedettävissä!
      Ne naiset haluaa vaan rahaa ja kalua! Rumpsuta oikein olantakaa.
      Sieltä saat naisia vaikka rekkakuorman ja kova hinku on päästä Suomeen. Kaikillahan onkin jo lapsi valmiina ja vielä onnestaa niin saat koko perheen elätettäväksi.
      Voi, voi sitä onnea!!??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2415
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1397
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      76
      1220
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      5
      1149
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      860
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      83
      682
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      668
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      656
    Aihe