Iloisia kaloja teille;D

Onko tällä palstalla kalastajia ?

http://www.youtube.com/watch_popup?v=x3Bf0WhvsNk
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi vide että olikin hauskaa, kun veriset kalat kitui ja sätkii veneen pohjalla, hyi helvetti taas kerran :(

Äänestä
  • Kuka näkee mitäkin;)
    Joku näkee helppoa kalastusta, sinä näet verta, minä näen 2 iloista miestä !

    Äänestä

  • kuka mitäkin kirjoitti:

    Kuka näkee mitäkin;)
    Joku näkee helppoa kalastusta, sinä näet verta, minä näen 2 iloista miestä !

    Kike ei ole mikään "blondi" ...vaikka jotkut ovatkin niin väittäneet. . .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kala-fani kirjoitti:

Onko tällä palstalla kalastajia ?

http://www.youtube.com/watch_popup?v=x3Bf0WhvsNk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu