Onko joku käynyt viimeaikoina virossa hakemassa lonkeroa? katselin tuossa viinarannasta.ee sivuja ja sieltä oli hävinnyt tämä Hartwall Original Long Drink 5,5% 24X33cl. Onkohan tietoa saako sitä edelleen sieltä? Josko joku olisi käynyt ihan lähiaikoina..
Superalko
viera_
114125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
http://www.viinarannasta.com/detail.php?id=23087
http://www.viinarannasta.com/articlesr.php?sid=5&gid=3
että onko tämä paraspaikka ostaa tuliaiset??
Jaa onko tää halvin mesta??
Prisma halvempi.. ja oma bussikuljetuskin sinne..
Superalkosta saa sitä longdrinkkiä.Oliskohan ollut 15 euroa/ 24 kpl laatikko.Kävin viime viikolla eli huhtikuun lopussa.
Prisman suosittelijalle: Eipä taida kukaan innostua Prismaan asti.Satamasta ne viinat pitää ostaa!
Aaattelin hakee pakettiautollisen halpaa alkohoolia.... pärjää kesän yli kivasti!!
Halvan alkoholin takkiahan sinne tallinnaan mennäänkin...
Onko Hartwallin 5,5% lonkero hävinnyt kokonaan superalkon myynnistä, kun ei näytä olevan ollenkaan enää listalla? Joku joka tietää, käynyt lähiaikoina..
alkoporssi.com parempi olut valikoima ja sitten siinä D-terminaalin vieressä viini 5 litraa 12 euroo.
kumma et hävinnyt? superalkosta 24.5 kävi, sadamamarket D terminal osti original 17.50e/ltk, sama vahvana oli 22e/ltk, suomessa 2e/pullo!!!!! ja 7.6
taas nouseeeeeeeeeeeeee
Saakohan laivalta pois lähdettäessä kuskina olla 19vuotias kun autossa on yli 22% alkoholijuomia, jotka on ostanut matkustajana oleva 20vuotias?
kossua vissyllä