Kaikki jotka ovat olleet Hotel Bernissä, niin tulkaa tänne jakamaan mielipiteitä kyseisestä hotellista.
Oliko sijainti hyvä? Oliko palvelut tarpeeksi lähellä?
Minkä kouluarvosanan antaisit hotellin viihtyvyydestä ja siisteydestä?
Millainen henkilökunta oli?
Hotel Bern
2
449
Vastaukset
- hotel bern
Olimme Bernissä viime kesänä ja minusta sijainti on hyvä: vanhan kaupungin vieressä, lyhyt matka satamaankin. Siisti pieni hotelli, jossa oli mukava ja ystävällinen henkilökunta.
- ympäristö kun
vieressa kampaaja, kauneushoitola Hely, jota käyttänyt vuodesta 94 ja vastapäätä Rimi kaubamaja. Koduapteek. http://www.lindakauplus.ee/?s=196 ostukeskus. Eikä kaukana Revali ilusalong, jossa jalkapohjahieronta/vyöhyketerapia. Kalev spa hotellia vastapäätä. Eesti Toid ruoka jne kauppa Viru tn kulmassa , ent Apollo kirjakaupan tila ja sen yläkerrassa vielä kahvila.
Centum Venäläinen ravintola Aia 12
Sitten jo valmis kotimatkalle.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1067688
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075868- 835147
- 1394516
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113200- 552937
- 572891
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102434- 612427
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562036