Kysyin tätä jo jossain ketjussa, mutta kukaan ei vastaa.. Eli jos noihin all incl hotelleihin haluaa lapsiperhe (2 2) ja siellä on tarjolla enää kahden hengen huoneita. Niitä ei voida taata vierekkäin. Miten te jotka ootte olleet, saako huoneet vaihdettua vierekkäisiin hotellissa?
Riu karamboa / Funana lapsiperheille??
cavalier_72
5
658
Vastaukset
- lapsiperhe
ollaan onnistuttu vaihtamaan vierekkäisiin huoneisiin,tosin vasta kolmantena päivänä.se miten teidän käy,niin sitä ei tiedä kukaan.
- huijausta
ompas tosi huono homma kun ajattelee, ettei perhe voi olla samassa huoneistossa vierekkäisistä huoneista puhumattakaan. On siin sit kiva viettää perhelomaa kun puolet porukasta toisella puolen kompleksia.
- Riu Karamboa
Mahdutte kyllä yhteen kahden hengen huoneeseenkin. Meitä myös neljä ja yksi huone varattuna.
- cavalier_72
Moi! Miten sen saa varattua? Tuo hotelli ei nimittäin tule edes FM vaihtoehtona, jos laittaa neljälle yhden huoneen vaatimukseksi..
- Cava_66
UP!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422081- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 41806
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637