matkaseuraa uuteen-seelantiin!

lhen-

Haluaisin kovasti lähteä working holiday-viisumilla uuteen seelantiin, mutta olisin kiva saada myös matkaseuraa! olen 20v tyttö. Ottakaa yhteyttä jos jollain on samanlaisia suunnitelmia! :)

4

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Akki

      Sama vika, mielelläni kesän jälkeen lähtisin vielä kun voi (täytän ens vuonna 30 niin sen jälkeen ei enään saumoja ole). Olen siis mies/poika. =) kavereilla jo lapsia ja vaimoja sun muita eikä muistakaan kynnelle kykenevistä oikeen lähtijöiks enään ole. Itsellä olisi suunnitelmissa ottaa se bungy jumping- ohjelma millä kiertää koko pallon. Ja aasian kautta uuteen- seelantiin, aussitkin taas pikaseen, sit tongat tai togot ja hawaijit ja losiin, losista auto alle ja jenkkien läpi nykiin ja sit himaan. olisko tollanen mistään kotoisin?

      • lhen-

        kuulostais kyllä ihan loistavalta! :) jutellaan hei sähköpostilla vaikka lisää! [email protected]


      • Akki
        lhen- kirjoitti:

        kuulostais kyllä ihan loistavalta! :) jutellaan hei sähköpostilla vaikka lisää! [email protected]

        postia laitettu. palaillaan!


    • la

      Heippa en tiedä ookko jo löytäny matkaseuraa mutta ittelläni ois myös samoja suunnitelmia mutta en oo ihan varma että haluanko working holiday vai vaan reissaan mutta nyt ens syksyn alussa haluaisin lähtee. Tällä hetkellä oon menossa yksin mutta seura vois olla kivaa. :) Olen 19 vuotias tyttö. Ois kiva enemmän jutella ja vaihtaa suunnitelmia jos et oo vielä seuraa saanu? sähköposti on [email protected] laita sinne tuleen mailia jos siltä tuntuu! =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      191
      1214
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1068
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      810
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      804
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      750
    6. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      659
    7. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      652
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      48
      652
    9. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      52
      617
    10. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      50
      595
    Aihe