Onko totta että Googlemapsissä ei ole sen kamera-ajoja Arabiemiraateista, esim. Dubaista tai Abu Dhabista ? Ainoastaan yksittäisiä kuvia ?
Roomako on eteläisin ja itäisin paikka jossa Googlekamerajot näkyvät ? Myöskään Ateenassa ei näy ?
Googlemaps ja Arabiemiraatit ?
Kysyväei tieltä eksy
3
176
Vastaukset
- höpötihöpsistä
Jep, ei ole googlekamerat kiertäneet UAE:ssa. Johtuisiko siitä että kuvaaminen olisi melko haastavaa kun kaikkea näkemäänsä ei saa kuvata.
- Thanks a lot.
Toivotaan että kuvaavat joskus, Googlella on mukava matkustaa ennen matkaa.
- jjiuirfii
Ne paikat muuttuvat niin nopeasti, että kua paikasta on vanhaa jo siinä vaiheessa, kun se saadaan nettiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1864239"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?932777Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am1452284Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p8522516 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark312154- 192041
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.302017Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1371841- 851839
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m201836