MILLOIN VITTU SE SONYN NETTI TULEE ONLINE ET PÄÄSEE PELAA SITÄ VITUN COD PELIÄ ?????????
JA JOS ETTE TIEDÄ VASTAUSTA PITÄKÄÄ SAATNA TURPANNE KIINNI!!!
JA JOS ETTE TIEDÄ VASTAUSTA PITÄKÄÄ SAATNA TURPANNE KIINNI!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tiistaina pääset pelaamaan,huomenna japanissa pelaavat.
En tiiä.
Luin juuri lehteä jossa Sonylta kerrottiin että netin korjaamiseen kestää vähintääkin viikkoja, ja jos kuukaudessa ei olla nettiä korjattu, niin Sony aikoo kehittää uudenlaisen netin johon ei voi niinsanotusti "hyökätä". Tämä tarkoittaa sitä että uusi netti tulisi voimaan vain korkealla lisämaksulla tai ostamalla uuden PS3 :sen.
Mikä lehti?
Juu itsekin olisin utelias mistä lehdestä on nyt kyse?
Aku ankassa niin luki.
ANTEEKS KU ON NII HUONO PÄIVÄ MULLA, RAKASTAN KONETTANI NII PALJON YHYY :(((
oletko jo naimisiin asti päässet?
NONNY NE VITUN TERRORISTIMULQEROT VEI SATTANA TILITIEDOTKII!!!!!!!!!!!!!! SIIS EI JUMLAUTSIPERSKELES TOLLASTA OOKKAA!!!!!!!!!
Ennätyksesi tänään: 300 kirosanaa päivässä.
oho, siis eilen.
koita nyt kestää hakkerit ovat saaneet pankkikortin tiedot käyttäjätunnukset syntymäajat jne! että saat nyt vielä odottaa montaaki päivä! sony tekee kokonaan uudet servut! ja niin kauan ku noi hakkerit on vapaalla niin ei pääse pelaamaan online codia! muutenki se on paska peli. graffa on kuin homo
Mikshän muuten ketään ei kiinosta xbox360 live rahasyöppö.
me emme vittu maksa mitää pelaamisest se riittää ku ostetaan peli kaupast sexobin pelaajat voi maksaaki me ps3 ei makseta jos ps3 vaatii rahaa kyll mä heitän mun konsolia parvekkeelt ulos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anna palaa vaan, vitunmoinen rahanhaaskaus vaan kalliilta koneelta. Katsotaan riittääkö pokka tuohon.