Boikottini

Minun Boikotti alkoi juuri nyt .

Aion boikotoida lestaatiolaisten yrityksiä menemättä niihin !

On niin törkeää mitä lahkosta on tullut ilmi !
6173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pitää sitten pysyä pois, ei sota yhtä ihmistä kaipaa!

Äänestä

Tässä toinen " ihminen sotaan "

Äänestä

Ja tässä ainakin kolmas

Äänestä

Yksi lisää

Äänestä

Jaa, jaa. Täällä ne Stalinistit Stalinisteja vainoaa.
Lestadiolaiset ovat käsite suvaitsemattomuutensa vuoksi. Eipä näytä vastapuolikaan paljon poikkeavan heistä.
Ihminen on ihmiselle susi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arigato kirjoitti:

Minun Boikotti alkoi juuri nyt .

Aion boikotoida lestaatiolaisten yrityksiä menemättä niihin !

On niin törkeää mitä lahkosta on tullut ilmi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu