Kiimainen opettaja, Sanna

SexStoryDotCom

Aurinko paistoi suoraan minuun päin. Istuin hiljaa jälki-istunnossa katsellen ympärilleni. Pyörittelin silmiäni. Opettaja huomasi tämän ja tuli luokseni mustat 7 sentin korot kopisten. -Etkö ymmärrä mitä olet tehnyt? hän kysyi vihaisena katse tiukasti minussa. Sen jälkeen opettaja istuutui viereeni ja sanoi minulle hyvin vihaisen näköisenä: -Kesken oppitunnin ei kosketella toisten sukupuolielimiä, Henna! Katsoin häntä erittäin vihaisena. -MUN NIMI EI VITTU OO HENNA!!! huusin kurkkusuorana ja säntäsin ovelle. Aloin kiskoa kahvaa, mutta ovi oli lukittu.

Juoksin pöydän luokse ja nappasin opettajan avainnipun. Kävin avaimia läpi opettajan kompuroidessa luokseni. Kuului räsähdys ja näin opettajani hajottaneen vastamaalatun koulutyön. Maikkani oli kaatunut lattialle ja alkoi riisua läpimärkiä vaatteitaan. Tuijotin häntä lumoutuneena kun C kupit pullottivat rintaliiveistä. Yllättäen ovi avautui ja komea miesopettaja astu sisään. Opettajat olivat kummatkin jotain 30 vuotiaita. -Mitäs täällä tapahtuu, Sanna? Leevi opettaja kysyi yllättyneenä. Hänen jättiläiskalunsa alkoi nousta nähdessään Sannan perseen ja ihanat rinnat.

Sanna mulkoili vihaisena meitä. Hän haroi paksuja, melkein rintaan asti ulottuvia, vaaleita, ei aivan blondeja, hiuksiaan. Paksu ripsiväri valui hiukan ja hänen kaunis sileä ihonsa näytti taivaalliselta auringossa. Opettajan posliininen tiukka aarre näkyi alushousujen läpi ja huomasi, että se oli jo vähän turvonnut. Leevi lähestyi kiihkeänä juuri sopivan kokoista opettajaa, joka peruutti käsillään, mutta Leevi ei voinut vastustaa. Hän aloitti suutelemalla opettajan ihanan paksuja vaaleanpunaisella punalla koristeltuja huulia ja katsoi suoraan Sannan vihreisiin silmiin: -Olen aina halunnut sinua, Sanna. Leevi istui pulpetille ja kaappasi Sannan syliinsä. Sanna suuteli intohimoisena Leeviä: -Niin minäkin, Leevi. Naisen ääni oli yhtäkkiä kiimainen ja seksikkään käheä. Hän heilutti seksikkäästi hiuksiaan ja rupesi käpälöimään miehen suurta kullia.

Kun hän oli nuollut sitä, aalkoi Leevi puolestaan hyväilemään häntä. Leevi nuoli ja sormitteli taitavasti ja Sanna sai valtavan orgasmin. Heti sen perään alkoi rankka pano. Miesopettaja pani naista peräreikään ja emättimeen eri asennoissa läppästen ja käpälöiden aina välillä kimmoisaa persettä ja pehmeitä rintoja. Opettaja huohotti ja voihki. Lopuksi hän hyväili opettajan klitorista ruiskautti kaiken sperman tämän perseelle. En ollut saanut ovea auki joten olin tyydyttänyt itseäni koko tämän ajan katsellen 3D pornoa hyvillä pornostaroilla.

En löytänyt jälkeenpäin mistäänpäin nettiä näin hyvännäköisiä pornotähtiä. Tämä oli ainutlaatuinen kerta. Vakoilen näitä kahta opettajaa vieläkin, josko heiltä heruisi lisää ja sitä on herunut. Sain myös muutaman nauhalle, mutta olen päättänyt pitää ne vain omassa salassa.

_____________________________________________________________

Tämä on vain pelkkä fantasiatarina. Ei oikea tarina kokemuksistani.

_____________________________________________________________

3

8038

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • (¤) (¤)

      Et o hääppöne kirjottaja, mutta menettelee..

    • okei,

      jospa kuitenkaan et kirjoittaisi :)

    • diRibeira

      Kirjoita vaan, siitä se ura urkenee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7482
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2916
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1756
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1126
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      827
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe