Kiimainen opettaja, Sanna

SexStoryDotCom

Aurinko paistoi suoraan minuun päin. Istuin hiljaa jälki-istunnossa katsellen ympärilleni. Pyörittelin silmiäni. Opettaja huomasi tämän ja tuli luokseni mustat 7 sentin korot kopisten. -Etkö ymmärrä mitä olet tehnyt? hän kysyi vihaisena katse tiukasti minussa. Sen jälkeen opettaja istuutui viereeni ja sanoi minulle hyvin vihaisen näköisenä: -Kesken oppitunnin ei kosketella toisten sukupuolielimiä, Henna! Katsoin häntä erittäin vihaisena. -MUN NIMI EI VITTU OO HENNA!!! huusin kurkkusuorana ja säntäsin ovelle. Aloin kiskoa kahvaa, mutta ovi oli lukittu.

Juoksin pöydän luokse ja nappasin opettajan avainnipun. Kävin avaimia läpi opettajan kompuroidessa luokseni. Kuului räsähdys ja näin opettajani hajottaneen vastamaalatun koulutyön. Maikkani oli kaatunut lattialle ja alkoi riisua läpimärkiä vaatteitaan. Tuijotin häntä lumoutuneena kun C kupit pullottivat rintaliiveistä. Yllättäen ovi avautui ja komea miesopettaja astu sisään. Opettajat olivat kummatkin jotain 30 vuotiaita. -Mitäs täällä tapahtuu, Sanna? Leevi opettaja kysyi yllättyneenä. Hänen jättiläiskalunsa alkoi nousta nähdessään Sannan perseen ja ihanat rinnat.

Sanna mulkoili vihaisena meitä. Hän haroi paksuja, melkein rintaan asti ulottuvia, vaaleita, ei aivan blondeja, hiuksiaan. Paksu ripsiväri valui hiukan ja hänen kaunis sileä ihonsa näytti taivaalliselta auringossa. Opettajan posliininen tiukka aarre näkyi alushousujen läpi ja huomasi, että se oli jo vähän turvonnut. Leevi lähestyi kiihkeänä juuri sopivan kokoista opettajaa, joka peruutti käsillään, mutta Leevi ei voinut vastustaa. Hän aloitti suutelemalla opettajan ihanan paksuja vaaleanpunaisella punalla koristeltuja huulia ja katsoi suoraan Sannan vihreisiin silmiin: -Olen aina halunnut sinua, Sanna. Leevi istui pulpetille ja kaappasi Sannan syliinsä. Sanna suuteli intohimoisena Leeviä: -Niin minäkin, Leevi. Naisen ääni oli yhtäkkiä kiimainen ja seksikkään käheä. Hän heilutti seksikkäästi hiuksiaan ja rupesi käpälöimään miehen suurta kullia.

Kun hän oli nuollut sitä, aalkoi Leevi puolestaan hyväilemään häntä. Leevi nuoli ja sormitteli taitavasti ja Sanna sai valtavan orgasmin. Heti sen perään alkoi rankka pano. Miesopettaja pani naista peräreikään ja emättimeen eri asennoissa läppästen ja käpälöiden aina välillä kimmoisaa persettä ja pehmeitä rintoja. Opettaja huohotti ja voihki. Lopuksi hän hyväili opettajan klitorista ruiskautti kaiken sperman tämän perseelle. En ollut saanut ovea auki joten olin tyydyttänyt itseäni koko tämän ajan katsellen 3D pornoa hyvillä pornostaroilla.

En löytänyt jälkeenpäin mistäänpäin nettiä näin hyvännäköisiä pornotähtiä. Tämä oli ainutlaatuinen kerta. Vakoilen näitä kahta opettajaa vieläkin, josko heiltä heruisi lisää ja sitä on herunut. Sain myös muutaman nauhalle, mutta olen päättänyt pitää ne vain omassa salassa.

_____________________________________________________________

Tämä on vain pelkkä fantasiatarina. Ei oikea tarina kokemuksistani.

_____________________________________________________________

3

7230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • (¤) (¤)

      Et o hääppöne kirjottaja, mutta menettelee..

    • okei,

      jospa kuitenkaan et kirjoittaisi :)

    • diRibeira

      Kirjoita vaan, siitä se ura urkenee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      181
      8367
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4538
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4108
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      54
      3542
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3116
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2870
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2566
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      35
      2218
    9. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      2033
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      2026
    Aihe