Pahoittelen käytöstäni

Annatteko anteeksi?
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sulle en anna - en edes säälistä!

Äänestä

Sariola-camoon: se on vapaassa hoidossa...

Äänestä

Antaisit nyt Sariola, laitan luukkuhousut ja isomman tsetsonin ja voit lämmitellä halutessasi parparallani, jota yritin teurastaa leipäveitsellä mutta kuten arvata saattaa teloin vain itseni. Eli se on impi vielä sekin.

Äänestä

Aihetta onkin pahoitella!

Äänestä

Olen minä sinua Sariola murjonut niin että pahaa tekee. Sadat kerrat olen mollannut kuin pahin mulkku, sitä kiivaammin mitä enemmän olet ollut oikeassa. Yleensä olet ollut, se minua sapettaakin, on niin vaikeaa myöntää olevansa väärässä. Mutta minkä sille mahtaa että sainkin päähäni pitää GustafsSONNIA syyllisenä vaikken ole koskaan mitään siihen vihjaavaa ole edes nähnyt missään.

Ei se ole helppoa ja se juontaa nppulaikään kun on aina ollut se luokan isoin ja tyhmin jätkä jolle kaikki nauraa takanapäin, koska on kolmesti tuplannut.

Armeijassa sitten sinne hevostalleille, toiset sai ensimmäiset niklatulla piipulla olevat rynkyt, minä ressukka sain vain Pitkän Betsyn, jonka tukki raahasi maata kun lapioin sontaa aamusta iltaan. Siellä oli sekin harvinaisuus että yhdellä hevosella oli mulkku selässä. Kun sain kerran ratsastaa. Kerroin sen tässä yhdelle tytölle ja nyt sitä rallattaa koko kansa:

" Ja mä mietin kuinka mä ratsastin, kuinka Gazissa jo liikkuvassa hepoo
halusin, otin tietoisen riskin kun hairahdin. Olin nuori karju könsy hunningolla. "

No ei se noilla sanoilla mene nykyään mutta harmittaa niin ja vielä saatana pannasivatkin minut vaikka waaknerin piti saada sekin kakku mutta se Tuomo Linnunpönttöpää Kyöpeli siellä Fuengirolassa fönäpäissään sotki koko homman.

Että olen minä oikeasti pahoillani rakas Sariola, voinko saada anteeksi? En enää ikinä sulle pahaa sanaa sano enkä muillenkan vittuile ja aliarvioi toisia, voin hurahtaa uskoon jos toiseenkin jos se siitä kiinni on, liityn vaikka Vihreisiin jos tarvesta ja apua on....no jos tulee nätimpi uus puhjoht, en muuten.

Oikeastaan minun näin nykymaalaispoikana tulisi liittyä Vakourpojen puolueen rämehomo-osastoon, mutta kyllä ne vihreetkin käy jos vaan saan anteeksi? SAANHAN?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hessu 52 kirjoitti:

Annatteko anteeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu