Perhe hylkää turkintytön tällaisten "väärinkäytösten" takia.
http://www.stara.fi/2011/04/27/sila-sahin-suututti-islamistit/
Miehethän tunnetusti saavat tehdä mitä vain tuossa shovinismin huipentuma-kulttuurissa.
ei kadehtittava
6
250
Vastaukset
- Järkyttävää
No niinhän tuossa näkyy lukevan ja samalla mainitaan että pornografian
hallussapito ja katsominen on vienyt miehiä vankilaan..... niin on
erilaista tämä maailman meno.- Älä sinä
miehistä huolehdi - jos ei mies pärjää, se on miehen vika.
- miehen vika juu
Älä sinä kirjoitti:
miehistä huolehdi - jos ei mies pärjää, se on miehen vika.
Uskon etteivät nuo muslimimaissa olevat vankilat ole kovin
kadehdittavia paikkoja miehillekkään naisista puhumattakaan.
- Kyyninen ihminen
Islamin oppeja ei tässäkään tapauksessa tule hyväksyä. Jos on kiinostusta tulla Eurooppaan, tulee hyväksyä normaalit länsimaiset arvot Rubenssin tauluista Playboy'hin.
- mikähän
Mikähän kohta tästä jutusta oli komaromanssia?
- adetiupo
Koko juttu oli komaromanssi, mutta lomaromassia en löytänyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p967366Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3626457Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite613814Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293549Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1922021Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os181733- 611481
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181456Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11350Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11337