Vääntöä lisää monkeyhyn?

Eli tarvis saada vähä vääntö lisää mankiin. Mopo kulkee vähä päälle 50 mut ku tulee vaikka tuulenpuuska ni mooooo. Mites sais pikkase vääntöö lisää?
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

otat kannen kauniiseen käteen ja sitte dremelillä pako ja imukanavat höystät parimillii isommaks että kone saa happee paremmin. suosittelen myös avaamaan äänenvaimentimen päätä avarammaksi,esim poraamalla ja sen jälkeen pyydystämään hiiren ja laittamaan sen siitä reiästä sisään. kyllä pitäs vääntää,väännät ainaki siinä vaiheessa kun näet napasi nöyhtämäärän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heha,.--., kirjoitti:

Eli tarvis saada vähä vääntö lisää mankiin. Mopo kulkee vähä päälle 50 mut ku tulee vaikka tuulenpuuska ni mooooo. Mites sais pikkase vääntöö lisää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu