Aamut on tuskaa

On nää aamut todella tuskaa.. voi ku sais vielä nukkua. Koskas tuska festari o?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

huame

Äänestä

ny rupee pikkuhiljaa heräämää ku ollu jo 2h töis

Äänestä

Huomenna saa nukkua. e muista kuska tuska o

Äänestä

22-24, 7 silloin tuska on. Mä joudun herätä huomen aamullaki seittelältä.

Äänestä

-Aamut on tuskaa

Sano kulmakarva.. alias santa.. kun kun paskaa väänsi, ensin tuli kilo kortsuja sitten tuli pikkuinen niitattu paska.

Äänestä

Kiva ku on vapaapäivä mut silti heräsin seiskalta..on se kumma kun ei pyst nukkuun vapaa päivänäkää.

Äänestä
  • Parempi vaan. Tuntuu vapaapäivät pidemmältä kun jaksaa herätä aikasin.

    Äänestä

  • Winning the pooh kirjoitti:

    Parempi vaan. Tuntuu vapaapäivät pidemmältä kun jaksaa herätä aikasin.

    joo mutta aamut on tarkotettu nukuttavaksi silloin harvoin kun siihe on mahiksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kikkoliinat kirjoitti:

On nää aamut todella tuskaa.. voi ku sais vielä nukkua. Koskas tuska festari o?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu