Kylläpäs päivitykset ovat teettäneet töitä ennekuin asentuneet. Kaikki on muuttunut yläpalkki poissa, suosikit vasemmalta siirtyneet oikealle. tää toshiba läppäri windows 7 norton2010 explorer ...kaikki on ollut kummallisesti ei ole järj.palautus toiminut... MSN ilmestyi kotisivuksi ..kertoisko joku onko tää nyt ok vai mitä teen?
päivitys ->explorer9
5
134
Vastaukset
Kuullostaa siltä, että päivitit selaimen ajanmukaiseksi.
- mmaarriiaa
X64-järjestelmien Windows Server 2008 R2:n, Windows Server 2008:n, Windows 7:n, Windows Vistan, Windows Server 2003:n ja Windows XP:n Microsoft .NET Framework 4:n tietoturvapäivitys (KB2446708)
Latauskoko: 23,3 Mt
Kiitos M_Kar .kylläpä selvitti paljon, ehkä tähän oppii onko kielipakettii? entä tämä päivitys, ei asennu koneelle. mmaarriiaa kirjoitti:
X64-järjestelmien Windows Server 2008 R2:n, Windows Server 2008:n, Windows 7:n, Windows Vistan, Windows Server 2003:n ja Windows XP:n Microsoft .NET Framework 4:n tietoturvapäivitys (KB2446708)
Latauskoko: 23,3 Mt
Kiitos M_Kar .kylläpä selvitti paljon, ehkä tähän oppii onko kielipakettii? entä tämä päivitys, ei asennu koneelle.Kaikki tietoturvapäivitykset tulee asentaa. Muuten niitä .NET frameworkkeja ei tarvitse ellet käytä .NET:lle tehtyjä ohjelmia.
- mmaarriiaa
M-Kar kirjoitti:
Kaikki tietoturvapäivitykset tulee asentaa. Muuten niitä .NET frameworkkeja ei tarvitse ellet käytä .NET:lle tehtyjä ohjelmia.
Niiiiin mutta kun tuo ei asennu...joka kerta kun sulkee koneen ilmottaaa uusista päivityksisitä ja tuo on esiintynyt huhtikuunlopusta asti, eikä asennu, olisko joku neuvo kuinka saan sen koneelle?En edes tiedä mitä frameworkit on. sillätäällä aloittelijoissa kyselen.
mmaarriiaa kirjoitti:
Niiiiin mutta kun tuo ei asennu...joka kerta kun sulkee koneen ilmottaaa uusista päivityksisitä ja tuo on esiintynyt huhtikuunlopusta asti, eikä asennu, olisko joku neuvo kuinka saan sen koneelle?En edes tiedä mitä frameworkit on. sillätäällä aloittelijoissa kyselen.
Paha sanoa. Koita asentaa jotain muita päivityksiä ensiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475335Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "571981Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381713Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella171689- 141435
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol271305Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4129081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171087Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771048Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60887