Saabilla saa

Saabimies -59

...jatkoa...

Ulkoa autoon katsoesasni näky oli komea: Riitta retkotti huohottaen 99:n takapenkillä jalat levällään, pillun mahlojen valuessa pitkin persettä ja reisiä. Käskin Riittaa kääntymään polvillensa. Asentoa vaihdellessa tuumin että yksi meidän hirviporukkamme passipaikoista taisi olla tuossa ihan parinsadan metrin päässä, siispä täällä oli ennenkin käyskennelty piippu tanassa. Sääsket inisivät pillun nesteistä kiiltelevän melani ympärillä, kun kömysin takaisin takapenkille. Levitin Riitan persposkia ja sieltähän se minua silmiin tuijotteli hennon naisellisen karvan peittämä persesilmä. Levitin persereiän päälle ja mulkkuni päälle hattuhyllyllä pyörineestä tuubista valkovaseliinia, jota normaalisti tarvitaan neulalaakerien asennushommissa. Sitten aloin painaa lihaisan töpselini kärkeä Riitan ryppyreikää vasten. Suonikas lerssini upposi aluksi varsin hitaasti Riitan perseen syvyyksiin, joka vähitellen antoi periksi lemmensalkoni aiheuttaman valtaisan paineen alla. Pian jo rynkytin piukkaa persettä oikein olan takaa kassien läiskähdellessä vasten litimärkää vittua ja veikkaankin että vuosimallin 1983 Saab 99:ni kelmeänruskeat kangaspenkit eivät olleet nähneet sellaista menoa koko elinkaarensa aikana. Riitta huohotti kiimahoureisella äänellä ”Jorma, Jorma, pane perrrrrkele...” Pumppasin persettä kuin Humppilan mielipuoli ja parin minuutin soudannan jälkeen en enää pystynytkään pidättelemään lastiani. Vetäisin valtikkani berberistä ja annoin sperman suihkuta valtoimenaan pitkin Riitan selkää ja perseposkia ja komeastihan se lensikin, kaarella kuin vesi Kostamuksen Dzerzhinski-aukion suihkulähteestä 70-luvun lopulla.
Pyyhin perseestä kullini varteen jääneet paskakokkareet ja Riitan selällä kimmeltävät spermavanat Saabin takajalkatilasta löytyneeseen trasselitupolla, jonka taisin jättää sinne toissa kesänä männänrengasremontin jälkeen, nykäisin navettahaalarit takaisin päälleni ja tokaisin römeällä äänellä, ”Puehan, Riitta, sinäkin retonkia päälle niin ei perse palellu!”. Riitta ynähteli myöntävästi puhkinaidun lorton äänellä kähisten ja alkoi vedellä leninkiä takaisin niskaansa takapenkillä. Minä puolestani hyppäsin takaisin Saabin kuskin jakkaralle ja hörskäytin käyntiin vajaan 30-vuotiaan H-moottorin. Pukkasin ykkösvaihteen silmään yhtä määrätietoisesti, kuin äsken pukkasin oman heppini Riitan persesilmään, lanttasin numeron 47 kumiteräsaappaan kaasupolkimelle ja kohta sitä ajettiinkin pitkin metsäautotietä kohti Riitan mökkiä sellaista kyytiä että ilma vaan ujeltaa huljutti römperin 2-kurkkukaasarin molemmista kurkuista. Mökillä Riitta keitti kiitollisena sumpit. Samalla kun ryystin sumppia lautaselta parin sokeripalan läpi, tuumin että taisi se vaan Riitan persettä vielä kolotella tuo äskeinen jumppa, kun kahvikupposensa ryysti seisaaltaan. Tiesipähän saaneensa.
Emme enää tavanneet sillä viikolla, mutta rankametsälle ajellessani huomasin jonain päivänä että Riitan miehen Peran autokin oli ilmestynyt mökin pihaan. Seuraavalla viikolla poltettiin kesämökkiporukalla kokkoa ja jossain vaiheessa Riittakin tuli paikalle Peran kanssa. Silmää iskien kysyin Peralta että ”No millainen auto se sinulla on, kun se tuo Riitta viime viikolla tohti epäillä että tuolla minun Saapikkaallani ei saisi kunnon kyytejä?” Puna nousi Riitan poskille ja ilmekin oli semmoinen kuin olisi palan makkaraa väärään kurkkuun hökäissyt. Ennen kuin Pera sai sanaa suustansa, Riitta kuitetnkin totesi että ”Kyllä se vaan tuo Jorman Saapi taitaa sittenkin olla melkoinen hyrskyttäjä...”

0

2558

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä

        Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin
        Rovaniemi
        13
        1466
      2. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

        Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
        Maailman menoa
        408
        1281
      3. Martinan hevoset.

        Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
        Kotimaiset julkkisjuorut
        308
        1249
      4. Ethän leiki kanssani J- mies

        Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.
        Ikävä
        100
        903
      5. Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa

        Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte
        Kuhmo
        16
        864
      6. Molemmat päät

        aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s
        Ikävä
        114
        799
      7. Liikenne onnettomuus

        Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp
        Konnevesi
        6
        750
      8. Miltä kaivattusi näyttää?

        Mitä vikoja? jne
        Ikävä
        34
        732
      9. Kasteen merkityksestä ihmiselle

        Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J
        Kaste
        373
        723
      10. Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!

        Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!
        Maailman menoa
        121
        691
      Aihe