Oisi ongelma , oon homo (16v) ja ollu sängyssä jo mun poikakaverin kaa ja nyt se jätti minut ja oon ihan maassa :> Vanhemmille en aio kertoo, ne ei tiedä mun suuntautumista ja isä on semmonen homojenvihaaja ... Ooon aika maassa .
Homot
....
7156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No hyi helvetti. Ei pahalla. Eikä ainakaan hyvällä!
Tota kommentii ei ehkä olis tarvinnu...
awww söpöä:> taisiis no.. ei oo ennen tullu tällästä vastaan niin mietin et onko tää totta.. ja mun mielestä nii söpöö ku kuvittelen et kaks poikaa tykkää toisistaan:))::) ois kiva jutella sulle ihan kahdestaan tai sille emt:) lol jos tää koko juttu on jtn kusetusta mut whateverrr:) niinja btw oon tyttö:D
kyl mäki tykkään pojasta ja oon ite poika :D ja tää on kyl ihan totta :D
Homot on just parhaita hei. Iteki oon. kaikki homot lisätkää mut facebook: http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000152354551.
Huom: pitää kirjautuu ennenkö laittaa ton linkin
Ois kiva jutella jonku samanhenkisen kanssa
Vähän muuten olis perseestä jos isä ois joku homovihaaja. Tai no aluks sen piti "käsitellä" asiaa mutta nyt se on kuulemma "hyväksynyt" mun homouden. Vaikka kyl se vieläkin päästelee suuttuessaan suustaan vähän mitä ei pitäis... -.-
"nyt se jätti minut ja oon ihan maassa :>"
Miksi sitten hymyilyttää?