Xbox 360 kusee

se on paska
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Paskassa xbox 360 pelaajat pyöriikin siis,löivät kätensä paskaan kun boxin ostivat.

Äänestä

sanopaaka yksi järkevä syy miksi boxi on paska.

Äänestä
  • tuleeko niitä syitä?

    Äänestä

ei ole paska omistan ps3 ja toisena on xbox 360

Äänestä

Silkkaa kateellisten panettelua. Vihaatte xboxia vaan kun valitsitte väärin. Ihan turha syyttää muita koska itse valitsitte sen huonompi resoluutioisen konsolin johon on saatavilla huonommat pelit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyrpä111111111111111 kirjoitti:

se on paska

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu