pirates of the caripean 4 vieraila vesillä

No joo tää ei koske mitään pelii mut ihan sama muilla foorumeilla kukaan ei vastaa mut jos täälä ois niin kovii jätkii että ne vastais.. noniin eli minkä kaupunkien elokuvateatteriin toi elokuva tulee.. KIITOS VASTANNEILLE JO ETU KÄTEEN!!
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moi jagk, se tulee ensim suomus salemme 19.4.2011!!!

Äänestä

ei tommost ookka. pirates of the caribbean 4 kyllä löytyy jos sitä tarkoitit...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jack sparrow kirjoitti:

No joo tää ei koske mitään pelii mut ihan sama muilla foorumeilla kukaan ei vastaa mut jos täälä ois niin kovii jätkii että ne vastais.. noniin eli minkä kaupunkien elokuvateatteriin toi elokuva tulee.. KIITOS VASTANNEILLE JO ETU KÄTEEN!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu