Windows on aina ollut edelläkävijä käytettävyydessä ja toimivuudessa,
Tässä todiste jenkien kekseliäisyydestä miten asiat tehdään toimiviksi ja helpoksi, tämä kuvaa kaikkea sitä...se vaan TOIMII...
http://www.youtube.com/watch?v=gD78rTF0Rjo
Tuo laittaa linuxkäyttäjän hiljaiseksi, eikö muut maat pysty PAREMPAAN tekniikkaan ja kekseliäisyyteen,HAHHAAAA, linux on kauhea säätöviritys.
Joten kokeilkaahan samaa neuvosto UAZilla, PUUUUAHHHAAAA
Käytettävyys ja toimivuus
5
87
Vastaukset
- Windows käyttäjä
Tuo jos mikä on MAHTAVAA.
ALLE NELJÄ MINUUTTIA!
Ja kaikki toimii hienosti. - Fidel C
Todellinen sankariteko, Hurrraaaa!
Linux nöyrtyy - jenkit=perseestä
Kerro nyt minullekin miten se Windows muka on edelläkävijä VARSINKAAN KÄYTETTÄVYYDESSÄ? Nimittäin Apple OsX on valovuosia siinäkin edellä Windowsia ja Linux painelee ihan omissa lukemissaan kaukana edellä.
Windows ei myöskään ole... helppo. Se on itse asiassa aivan tajuttoman vaikea ylläpidettävä, puhumattakaan siitä, että ihan kaikki tarpeellinen on piilotettu valikoiden taakse ja välilehtiin. Ei todellakaan ole mikään helppoa käyttis kenellekään. Ubuntu on oikeasti paljon, paljon helpompi, menee itse asiassa helppoudessa jopa Mac OsX:n ohi, sori vaan kaikille Mac-faneille. Yhtään OsX:ää mollaamatta, se on kunnon käyttis kyllä.
Windowsin osuus uusissa koneissa on laskemassa koko ajan. Mac nousee, samoin Linux. Jopa sijoittajat ovat hylkäämässä uppoavan Microsoftin.
Jenkit eivät ole ikinä olleet millään alalla kekseliäitä. Se oli kätevää varastaa ja kopioida kaikilta muilta aina Neuvostoliiton loppuun saakka. Sen jälkeen Jenkit alkoivat yksinkertaisesti vain varastamaan ideat muilta.
Jenkit eivät julkaise kuolleen Osaman kuvaa lainkaan = Osama Bin Laden elää ja voi hyvin. Toivottavasti Al-Qaida iskee pian USA:ssa kunnolla, mieluiten ydinvoimaloita vastaan niin päästään loisina elävistä jenkeistä eroon. Amerikkalaiset voisi yhtä hyvin kipata atlantin valtamereen kaikki. Nyt ymmärrän paremmin miksi nuo jenkki-jeepit räjähtelevät sotaleffoissa aina kappaleiksi ;D
Minä kun näin tämän veli venäläisten joen ylityksen kuorma-autolla ensimmäisen kerran niin aloin katselemaan noita itämaan veijareita ihan uusin silmin. Erityisen vaikutuksen tekee vielä repsikka joka menee keulapainoksi ;D Mitähän suomalaiset työturvallisuusihmiset olisivat tuosta tuumanneet?
Biisin sanoista en ymmärrä mutta kuulostaa suomalaiseen korvaan juuri oikeilta sanoilta "kikkeli kikkeli kikkeelii, killeri killeri killeerii" sillä killeri-kikkeli-otetta tuossa kyllä tarvitaan. Uraa! (HTML5).
http://www.youtube.com/watch?v=SZ4kN2_bcHsJa huomatkaa lasti, tukin paksuus ja kappalemäärä, aivan armoton kuorma! Yhden tukin paino niittaisi jenkkien risujeepin akselit poikki ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678