Generic Trigger SM

Elikkä tarkotuksena ois virittää tota helvetin laiskaa paskaa.. mikäköhä vois olla sellanen helppo viritystapa? ja missä kuristuksia jne? kertokaa kokemuksia jos tiedätte mitään kyseisestä moposta.
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pakoputken alkukäyrässä on kuristin, sen ku ottaa pois niin kulkee n. 70km/h.

Äänestä

pitääkö vaihtaa suutin jos ottaa kuristuksen? jos pitää niin minkä kokonen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sibalsi kirjoitti:

Elikkä tarkotuksena ois virittää tota helvetin laiskaa paskaa.. mikäköhä vois olla sellanen helppo viritystapa? ja missä kuristuksia jne? kertokaa kokemuksia jos tiedätte mitään kyseisestä moposta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu