Kertokaa

Miksi jotakuta kiusataan?
miksi minua ei kiusata?

niitä jota kiusataan miettikää vähän. Älkää heittäkö kuivaa läppää ÄLKÄÄ omistako rumaa naamaria Olkaa niinkuin muutkin ja kaikki on OK.
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sulla on habaa.

Äänestä
  • Sitähän mulla on perkele!!
    Manneja pari jo kaatunu jumalauta

    Äänestä

Ei oo totta. Jokainen saa olla sellainen kuin haluu eikä itteään pidä muutta muiden takia. Mä oon persoonallinen ja kiusattu! Ja ihan perkeleen YLPEÄ siitä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Syitä kirjoitti:

Miksi jotakuta kiusataan?
miksi minua ei kiusata?

niitä jota kiusataan miettikää vähän. Älkää heittäkö kuivaa läppää ÄLKÄÄ omistako rumaa naamaria Olkaa niinkuin muutkin ja kaikki on OK.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu