Ehdottakaapa Aarolle toista (ja mahdollisesti kolmatta) nimeä.
Aarolle toinen nimi
7
721
Vastaukset
- NimiTäti
Aaro Veikka Viljami.
Aaro Onni Akseli.
Aaro Wille Ilmari.
Aaro Niila Oskari. - ,,,
Aaro Oskari
Aaro Anttoni
Aaro Valtteri
Aaro Eemeli
Aaro Eemi Elmeri
Aaro Otto Aleksander
Aaro Onni Oliver
Aaro Jimmy Daniel
Aaro Valtti Viljami - 45+
Aaro Johannes
Aaro Mikael
Aaro Juhana/i/
Aaro Julius
Aaro Elmeri
Aaro Oliver
Minusta 3 nimeä on liikaa. - jenna.
tässä vielä muutama nimiehdotus:)
Aaro Verneri
Aaro Markus
Aaro Jesper
Aaro Olavi
Aaro Aleksi
Aaro Elias
Aaro Aleksis
Aaro Kristian
Aaro Sisu Henrik
Aaro Aulis Oskari
Aaro Veeti Sakari
Aaro Leo Mikael
Aaro Tarmo Eemeli
Aaro Riku Alvari
Aaro Otto Anttoni
Aaro Juho Samuel - Täti
Minä tyytyisin kahteen nimeen...
Aaro (isän nimi) Elmeri
Aaro (Juho) Ilari
Aaro (Pietu) Juhani
Aaro (Lasse) Mikael
Aaro (Matti) Elias
Aaro (Ville) Matias - ffffffu
Riippuu vähän haluatteko kovemman nimen vai vähän pehmeämmän. Aaro itsessään on tietyllä tavalla jämäkkä r-kirjaimen ansiosta.
Kovempia yhdistelmiä:
Aaro Kristian
Aaro Roope Johannes
Aaro Miro Hermanni
Aaro Perttu Samuel
Aaro Olli Kasper
Aaro Erik Daniel
Aaro Juho Henrikki
Aaro Kaapo Verneri
Pehmeämpiä:
Aaro Juuso Johannes
Aaro Joona Aleksanteri
Aaro Joel Miikkael
Aaro Juho Paulus
Aaro Klaus Julius
Aaro Paul Markus - Anonyymi
Venla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2303272Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3552933Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121483- 1221446
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4621360Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171330