Näin mopotytön ajoi kovaa..

Itse kävelemässä jonnekin, kurvasi kovaa vauhtia jotta oli jalkakin maassa raapimassa.
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kiinnosti

Äänestä

Vuoden mopotarina

Äänestä

Minullakin on usein jalka maassa raapimassa, siitä nääs kuuluu kiva ääni, varsinkin asvaltilla!

Äänestä

aika "mielenkiintoista" kivempi ääni kyllä kuuluu hiekalla :O

Äänestä

Kommentoi aloitusta


supertyttöjä kirjoitti:

Itse kävelemässä jonnekin, kurvasi kovaa vauhtia jotta oli jalkakin maassa raapimassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu