~~~~~~~ZERKERS HOME~~~~~~~~(huom. nimi harhaan johtava klaani ei ole vain zerkereille nimi onvain jäänyt koska ennen klaanissa oli vain zerkerejä!)
Hei, olemme sosiaalinen p2p 100% suomalainen klaani pelissä nimeltä runescape. otamme klaanii 100 combat omaavia ja 1500 total. Olisi hyvä jos omistaisit skypen ja mikin jotta voimme pelin/tapahtumien aikana jutella :)
Tykkäämme käydä bosseilla mm. Bandosilla, peekottamassa, Dungaamassa, Clanwars matsit ja mitä mieleen vain tulee!!! keskimääräinen total levelimme on 1710 ja ikähaitarimme on tällähetkellä 14-21 joista suurin osa on 15 ja 110 combat joten pelikokemusta löytyy.. Klaani on hyvin aktiivinen koskaan ei tekeminen lopu unohtamatta hyvää yhteishenkeä!!
jos haluat liittyä klaaniin ota yhteyttä pelissä "mehukasta" tai liity suoraan clan chattiin vieraana "zerkers home" puhuminen tapahtuu laittamalla merkit "///"
Kiitos!
100+ suomalainen P2P pk/pvm klaani
Mehukasta
1
100
Vastaukset
- Voihan Kikkeli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719