Hei
Onko teillä ollut ongelmia Saunalahden liittymän kuuluvuudessa. Minulla ainakin pätkii usein puhelimella soitto ja samaten tekstiviestin menee joskus perille vasta pienellä viiveellä.
Onko tämä vain saunalahden liittymissä vai onko samoja vikoja myös muissa liittymissä esim. soneralla tai DNA:lla
liittymän kuuluvuus
Liittymä vaihtoon
3
224
Vastaukset
- Toimiiii
Minulla ainakin toiminut ihan hyvin!
- asiakas vielä
DNA:lla ei toimi mikään, ei edes laskutus, kannattaa harkita kaksi kertaa.
- ossikossi
kuuluvuusalue dna:lla ??? suomessa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433593- 362224
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321865- 171609
- 151565
- 231558
- 241407
- 141277
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai801263Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222