Rodos ja Kos nähty....

kohti uusia tuulia

Mitä suosittelette seuraavaksi? Lomalle lähtö on elokuun loppupuolella, joten lämpöä ainakin riittää. All inclusive kohteeseen ihastuttiin Kos:lla joten sellainen saisi myös seuraava kohde olla. Eikä tarvitse olla mikään biletys paikka. Ja tietty hyviä shoppailuvinkkejä otetaan vastaan.

1

215

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jhfdcy

      Hei, missä hotellisa olitte Kosilla? Me olemme jo usean vuoden ajan valinneet aina All Inclusive kohteen, myös lasten takia - on todellista luksusta ja helppoa lomailua, ei tarvitse kuunnella naukumisia,kun herkkuja koko ajan tarjolla jne. Myös vanhempien hermo lepää silloin.Mitsis Hotelli on meidän kohteemme, lähtö kahden viikon kuluttua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      80
      5659
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      127
      3943
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      45
      3820
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      66
      3504
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2888
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2419
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2184
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2091
    9. 33
      1879
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      430
      1752
    Aihe