Nainen, kaipaatko seuraa yksinäisiin iltoihin? Haluatko oman Toy Boyn jolla leikkiä? Tai seuralaista juhliin, teatteriin, kesämökille, laivalle, ulkomaille tai muuten vaan vierellesi pitämään hauskaa? Vai tarviiko ex-miehesi tehdä mustasukkaiseksi?
Olen 180/80 hyvässä kunnossa oleva komea jykevällä leualla varustettu karismaattinen nuorimies ja suosittelen seuraani kaikenikäisille naisille. Olen fiksu, huumorintajuinen ja sympaattinen ja osaan hommani myös makuuhuoneessa. Olen liikunnallinen ja elän terveellisesti. Olen 110& luotettava ja terve molemmista päistä.
Toimin pääasiassa Pirkanmaalla mutta tule myös kauemmaksikin jos tarve vaatii. Ota minuun yhteyttä jos haluat saada vipinää seksielämääsi tai muuten vaan nuorta urheilullista seuraa. Olen aina käytettävissäsi! ;) Ystävällisin terveisin Ronnie.
[email protected]
Nuori, komea, miesseuralainen
Ronnie1
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad621198- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51651
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 51628
- 93610
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56564