Wizzairin lentokenttäkuljetus

Onko kukaan ostanut lentoa tilatessa myös lentokenttäkuljetukset Wizzairilta. Mistä ja mihin aikaa lähtevät lentokentältä? Kaupungilta kentälle ajaa ilmeisesti hotelli Mercure Heveliuksen kautta, onko joku aikataulu?
2421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lisätiedot: http://mogyoro.hwstudio.hu/pair/index.php?lang=2
Suora reitti Heveliukseen ja Heveliuksesta. Jos nimenomaan siellä majoituksenne on, ehkä kannattaa. Muutoin kaupunkibussi on monipuolisempi (kun pysähtyy siellä täällä) ja edullisempikin.

Äänestä

Jos aikoo löytää vielä hotelliin, kannattaa ottaa taksi kentältä. Maksoi 13 ja 15 euroa. vaikka oli tietöitä ja ruuhkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lmkm kirjoitti:

Onko kukaan ostanut lentoa tilatessa myös lentokenttäkuljetukset Wizzairilta. Mistä ja mihin aikaa lähtevät lentokentältä? Kaupungilta kentälle ajaa ilmeisesti hotelli Mercure Heveliuksen kautta, onko joku aikataulu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu