Marmarikseen 28.7 ??

2vk, onkos tulijoita?
8410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aivan varmasti on tulijoita.Kuhan vaan pääset sinne,niin näet!

Ps.Mekin mennään,mutta kuun alussa.

Äänestä

vastaan, joilla on ympärileikattu elin?

Äänestä
  • Ajattelin viedä sellaisen ihan mukanani:) ja täysin pesunkestävän suomalaisen sellaisen:D että silleen!! Ääliö!

    Äänestä

  • kaikenlaisiaääliöitä kirjoitti:

    Ajattelin viedä sellaisen ihan mukanani:) ja täysin pesunkestävän suomalaisen sellaisen:D että silleen!! Ääliö!

    suomalaismiehellä on ympärileikattu...

    Äänestä

Mä voisin olla tuolloin lähdössä, äkkilähdöllä. Tosin taitaa olla vain viikko lomaa jäljellä..Laitatko sähköpostiosoitteesi, niin voidaan suunnitella jos porukalla mentäis. Mä oon lähdössä yksin.

Äänestä

ei ole

Äänestä

siis onko ympärileikattu meisseli?

Äänestä

suoraan vittuun!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yöpiika kirjoitti:

2vk, onkos tulijoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu