Putkimiehen vierailu...

Kiimakisu_26

Se oli maanantai aamu, Matti nousi sängystä ja valmiina lähtemään töihin,
itse olin kuitenkin jo odottanut kullia sisään jo viime illasta asti,
mutta rankan työpäivän jälkeen olimme kummatkin poikki ja
nukahdimme huomaamatta, kunnes aamulla se ainainen herätyskellon pirinä herätti meidät aloittamaan arkisen aherruksen.

Hän huomasi kuinka katsoin häntä viettevästi ja tiesi kyllä mitä olen vailla.
Oli kuitenkin hänen ensimmäinen työpäivä uudessa työpaikassa ja ei ollut vara myöhästyä. Nopeasti hän antoi suudelman ja toivotti hyvää kotipäivää, ovi kävi ja auto lähti pihasta.

Olin niin yksinäinen ja kiihottunut, huokailin syvään makoillessani sängyllä.
Hivelin pilluani sormilla ja voihkin nautinnosta.

Ei mennyt kauaa ja ovea koputettiin, siellä oli putkimies, olin jo unohtanut hänen tulonsa. Huusin "hetki", puin samettisen pyjamani päälle ja kävin päästämässä tämän miehen sisään. Huomenet toivottaen hän tuli sisään tekemään työnsä.

Edelleen olin kiihottunut ja huomasin kuinka tämä mies katseli minua.
Menin keittiöön keittämään aamukahveja kunnes hän tuli selän taakseni ja kuiskasi korvaani "voitaisiinko me?", ei tarvinnut miettiä hetkeäkään kunnes käännyin ja hän avasi pyjamani jonka alla ei ollut alusvaatteita. Katsoin hänen haarojen väliin ja näin kuinka hänen kullinsa oli kiven kovana kiihotuksesta. "Tuu tänne" sanoin ja kävelin makkariin, miettien kuinka kohta saisin tarpeeni tyydytetyksi, odotin kunnes mies riisui vaatteensa, menin sängyn reunalle kontalleen odottaen tuntevani kohta pillussani vieraan miehen kullin. Hitaasti hän työntyi sisälleni ja piti hiuksistani kiinni, ai ihanaa, viimeksi olin tuntenut samanlaisen tunteen vuosia sitten entisellä työpaikallani tapahtuvan pikapanon yhteydessä silloisen pomoni kanssa. Edes takaisin hän otti aina yhä kovempaa ja kovempaa, "sä oot niin pantava, meinasin jo tulla", hän sanoi ja otti kullinsa ulos. Käännyin ja rupesin istumaan sängyn reunalle ottaen kullista kiinni ja imemään sitä himokkaasti, "ah, mee selälles tohon" mies sanoi ja kohta tämä oli päälläni. Tunsin etten kestä enää kauaa kun orgasmi tulisi, mies jatkoin työntelyä ja ääntelimme voimakkaasti, "mmm, aah..." sitten kuin se tulikin, ihana orgasmi, niin voimakas, niin pilluni meni helläksi, "otatko..." en ennättänyt sanoa loppuun kunnes mies otti kovempaa ja kovempaa ja tunsin kuinka kuuma mälli syöksyi pilluuni, "aah, hän miltei karjui..." Olisin kysynyt ottaisiko hän vieressä olevan pyyhkeen alle, mutta mällit jo ennättivät valua pitkin lakanoita. "Ai et oli paras työpäivä ikinä ;-)" mies sanoi ja iski silmää, sanoin sen hetken olevan parasta pitkään aikaan, koska mieheni kanssa oli ollut niin pitkään hiljaista makuuhuoneen puolella.

Siitä sitten mies meni tekemään työnsä loppuun ja itse rupesin vaihtamaan petivaatteita.

6

8525

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taijjju

      Aivan hyvä :) Pitempi olis saanu olla vähän ;) tee lisää samankaltaisia! Kerrontasi on selvää ja kiihottavaa

    • Rölli1337

      Toivottavasti kaikki ämmät Suomes ei oo tollasia pettäjä horoja :)

      • Putkimies...

        Monasti olen ajellu ;-)

        t. Putkimies


    • Nainen 38

      AbachTube ja siellä Milf spy videoita oon katsellut ja samalla miettinyt jos itse toteutan noita .
      Videolla esintyy putkimies joka tulee naisen luo , nainen on piilottanut kameran ja viettelee putkimiehen .

      • juhygtfr

        väsyneitöä rankan työpv jälkeen ja aamul herätys uuteen työpaikkaan hiukka keksittyä


    • Keksittyy tai ei, mit' eroo? Loistava tarina oli!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      197
      1869
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      48
      1046
    3. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      936
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      831
    5. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      104
      768
    6. 67
      736
    7. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      73
      667
    8. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      91
      626
    9. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      22
      595
    10. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      581
    Aihe