travian kysymys

koitin googletella aihetta mutta en löytänyt mitään :-(.

eli kysymys on mitä tapahtuu, jos kylän viljamäärä on nollissa, tuotanto on noin /-0 ja kaveri lähettää vahvistuksia? ilmeisesti jtokut ukot alkaa kuolemaan mutta kummalta?
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siis sulla menee sillon vilja miinukselle eikä siinä kukaan kuole ne tyypit on vahvistuksen antajan vahvistuksen aikanakin

Äänestä

joukot kuolee kun viljaloppuuu!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stella12 kirjoitti:

koitin googletella aihetta mutta en löytänyt mitään :-(.

eli kysymys on mitä tapahtuu, jos kylän viljamäärä on nollissa, tuotanto on noin /-0 ja kaveri lähettää vahvistuksia? ilmeisesti jtokut ukot alkaa kuolemaan mutta kummalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu