ketä muu omistaa??

Ketä muu omistaa kyseisen pyörän?? mulla on ollut muutama kuukausi ja olen tykännyt ainakin
väännön suhteen :)kokemuksia jne??
88377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

juu mulla ollu 3v.on hyvä peli.etupää ei kestä kauheena keulia mut muuten hyvä pyörä.tehoa riittämiin alhaalta lähtien.oon ite myymässä pois nettiautossa.se sininen tellu.jos jotain kiinnostaa niin tarjota saa.tinkivaraa on hieman

Äänestä

Itselläni on myös 3tkm takana tellulla, näppärä pyörä, ehkä vähän liiankin näppärä. Poliisi vei kortin eikä vielä tiedä saanko enää ikinä takaisin.

Selviää sitten kun rosis on käyty, lähteekö tämä musta mötikkä myyntiin vai ei...

Mutta jos kokemuksia tuosta kolmesta tonnista voi sanoa, niin kyllähän tuolla mukava on polvea asfalttiin tarjota ja essonbaarissa pullistella. Moni luulee busaksi mutta eipä tuo haittaa. Kävin heittämässä matkaakin 1000km lenkin, ja voin sanoa ettei ole kyllä mikään matkapyörä mukavimmasta päästä :)

Mutta eipä tässä muuta, toivottavasti ei ollut tämä ajokausi nyt sitten tässä.

Äänestä

kuinkahan monta näit tellui on suomessa rekisterissä??eip varmaan kauheen monta??

Äänestä

yleisempiä vikoja kyseisestä pyörästä??

Äänestä

Oon vähän näiden kahen vaiheilla ja enemmän kiinnostais toi suzuki. Tosi vähän niitä näkyy olevan suomessa. Edellinen pyörä oli 750 rivinelonen ja ei kyllä kiinnostais noi rivarit enää yhtään. Ihan sydän pysähtyy kun kuulee jonkun ison v2:n murahtavan...
Elikkä laittakaapas tosiaan sitä tietoa tulemaan tosta suzukista ja hondasta oon kuullu sen verran että veis aikalailla ainetta, jotain 10L/100km.
Että kiinnostais tietää ton TL:n bensankulutus ym.

Äänestä
  • Ei se honda nyt ihan noin paljoa vie..minulla se vei jotain 5,5-8 litraa sataselle.Ja siinä oli vielä tehopöntöt ja dynojettikin.Kannattaa harkita hondaakin,minä ainakin tykkäsin ja onhan se honda laatua..:)

    Äänestä

  • mie kirjoitti:

    Ei se honda nyt ihan noin paljoa vie..minulla se vei jotain 5,5-8 litraa sataselle.Ja siinä oli vielä tehopöntöt ja dynojettikin.Kannattaa harkita hondaakin,minä ainakin tykkäsin ja onhan se honda laatua..:)

    Itellä ollu Tellu tän kesän ja oon tykänny. Bensaa vie ajotyylin mukaan, mut vähemmän kuin Honda VTR alle 8 litran hondalla pitää ajaa tyhjäkäynnillä! Mut Honda on laatua parhaimmasta päästä,ja Suzuki tietty.

    Äänestä

  • Btlr kirjoitti:

    Itellä ollu Tellu tän kesän ja oon tykänny. Bensaa vie ajotyylin mukaan, mut vähemmän kuin Honda VTR alle 8 litran hondalla pitää ajaa tyhjäkäynnillä! Mut Honda on laatua parhaimmasta päästä,ja Suzuki tietty.

    Oman TL 1000 R:rän keskikulutus pomppii siinä 5 litran tuntumassa. Ja ajotyyli on ripeähkö ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUZUKI TL 1000 R kirjoitti:

Ketä muu omistaa kyseisen pyörän?? mulla on ollut muutama kuukausi ja olen tykännyt ainakin
väännön suhteen :)kokemuksia jne??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu