uimahallissa

Kerran

Jo runsaasti yli kymmenen vuotta sitten ollessani lukiossa, olimme liikuntatunnilla uimahallissa. en ole koskaan ollut mikään hyvä uimari, joten kävin aina silloin tällöin saunan puolella. kerran menin yksinäni saunaan, sitä ennen kävin suihkussa, kuten kuuluukin. Huomasin oven olevan auki pukuhuoneeseen, jossa siivooja oli siivoamassa. Olin kuitenkin jo riisunut uimahousuni,joten en viitsinyt mennä ovea sulkemaan, vaan suihkuttelin siinä selin. Aika pian keski-ikäinen naissiivooja tuli kuitenkin suihkuhuoneen puolelle, taisi kysyä jotain, että häiritsenkö. Vastasin, että siivoa pois, vaikka kyllähän se vähän taisi minuakin vilkuilla.olin aika ujo poika, joten menin siitä aika pian saunan puolelle.Vaikka kyllähän minulla siihen aikaan oli paljon tiukempi peppu, joten kyllä kai sitä kelpasi vähän katsoakin.
Sitten heitin oikein kunnolla löylyä ja nautin lämmöstä. Olin siinä löylytellyt jo aika kauankin,mutta ajattelin, että onko naissiivooja vieläkin suihkuhuoneessa. Kalukin alkoi jo vähän jäykistyä kun ajattelin, että haluaako siivooja nähdä minut eteekinpäin. Ajattelin riettaasti jo sellaistakin, että menisin piruuttani kalu täysseisokissa saunasta ulos, mutta en sentään kehdannut. Lähdin kuitenkin saunasta, ja kalukin oli palautunut jo veltoksi mutta siivooja oli vielä paikalla. Menin sitten takaisin uimaan, mutta toisaalta mietin mielessäni, että mitähän jos olisinkin uskaltanut ja mennyt siivoojan eteen täysseisokissa. Nyt näki vilauksen vain pienehköstä ja veltosta.

7

18239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oho

      On tainnut olla todellinen kohokohta elämässäsi, kun muistat sen yli kymmenen vuoden päähän. Itselläni kait noita siivoojia sattuu suihkuhuoneeseen lähes joka kerta kun käyn uimassa.

    • Ompa

      Huh, huh ompa ollut kiimaista tuo sunkin seksielämäs.

      • mievua

        sehän oli ihan hauska tarina. Oikeesti.


      • Anonyymi

        En voi, kun olet itse ne kaikki ominut buaahaa.


    • Joni

      Muistelen joitakin vuosia sitten kakskymppisenä samantapaisen tapauksen. Minun ollessa suihkuhuoneessa vähän enen sulkeutumisaikaa tuli nuorehko naissiivooja puhdistelemaan paikkoja.
      Urheilijanuorukaisen vartalolla taisin kiinnittää hänen huomionsa ja kun huomasin hänen katsovan minuun aika ajoin, minulla alkoi seistä.
      Yritin ensalkuun olla seinään päin kääntyneenä, jotta hän ei huomaisi erektiotani, mutta kalu ei ottanut laskeakseen. Tilanne oli kieltämättä aika seksuaalinen minullekin. Lopulta syöksyin kalu pystyssä läheiseen suihkuhuoneen vessaan ja jouduin kädellä päästämään paineet pois, laskeakseni kalun.
      Eiköhän mitä, tämä siivooja oli sillä välin, kas kummaa, tullut siivoamaan vessaa. Postuessani katseemme kohtasivat ja hänen silmistään sain lukea kaiken..

    • Anonyymi

      Totuin siihen että siivotessa pukutiloja miesten kalut vilahtelee, opin tietämään milloin kannattaa siivota, paita alta pois ja vähän enemmän takkia auki niin näki komeita kaluja, olin joskus niin märkä että valui pitkin jalkoja, minulla oli töissä iso musta dildo jolla joskus siivouskomerossa joka on samassa tilassa missä pojat runkkasin joskus kahdesti peräkkäin kun kuulin ääniä ohuen seinän takaa.
      Kerran yksi nuori hiljanen poika oli myöhässä muista luulin että olen yksin kävelin kopin välistä, pojalla oli kalu kädessä. Katsoin ympärille tule vein koppiin paljastin rinnat poika hieroi niitä kuiskasin voin auttaa, jäntevä ohut pitkä kalu hieroin hiljaa halusin hänen nauttivan tunsin vain että kovenee ja sitten lensi. Kuului ääniä sanoin hiljaa, kohta äänet vaimeni pidin kalusta se kasvoi katsoin poika kalu kasvoi otin suuhun se oli heti kova imin nuolin kielellä pienet kivekset oli pyöreässä pussissa tunsin taas että tulee laukesi voimalla. Ennenkuin poika lähti sanoin älä kerro kellekkään tai sanon teit väkivaltaa, poika lupasi en kerro.

      • Anonyymi

        Aivan upee vastaus! Kirjoitetaanko trallaallaa pisteellä vai huutomerkillä?


    Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      30
      11555
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      61
      4141
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      138
      3400
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      224
      2709
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      126
      2411
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      206
      1909
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      344
      1277
    8. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      69
      1092
    9. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      977
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      65
      860
    Aihe